Розстрочка і кредит

Інвестиція в нерухомість бізнес-класу – це запорука надійної та стабільної вигоди.

Житловий комплекс «Володимирський» надає своїм клієнтам найкращі умови для такого роду інвестиції в успіх: оплати за квартиру частинами.
«Інтергал-Буд» - єдина на ринку будівельна компанія, що пропонує своїм покупцям розтермінування без збільшення первинної вартості для купівлі житла у Києві!

Розстрочка безпосередньо від забудовника – це завжди вигідно та зручно! Така інвестиція відрізняється від іпотечного кредитування легкістю в оформленні, надійними умовами угоди, відсутністю комісій та банківських відсотків.

Тепер Ви маєте можливість швидко та безтурботно придбати квартиру бізнес-класу у центрі Києва – на Антоновича, 109 (2 хв. до метро «Палац Україна»).

Умови розстрочки:

Компанія «Інтергал-Буд» пропонує вигідні умови отримання розстрочки без здорожчання на квартири преміум сегменту. Ви маєте унікальну можливість придбати житло бізнес-класу без будь-якого фінансового дискомфорту: не потрібно виводити великі суми із власного обігу та витрачати свій цінний час на зайве оформлення документів.

Звертайтеся у офіс продажу житлового комплексу та отримайте детальну консультацію з питань оплати за  квартиру частинами.

Придбати квартиру у житловому комплексі "Володимирський" можна у кредит від банків-партнерів: 

  • "Укргазбанк": перший внесок від 30% на період до 20 років. 
  • "Глобус": перший внесок від 20% на період до 20 років від 1,99% річних.
Дізнатись ціну
Відділ продажу
Адреса:
м. Київ
Печерський р-н
вул. Старонаводницька, 16б
Графік роботи:
ПН-ПТ: 09:00 - 19:00
СБ-НД: 10:00 - 17:00
Запис на консультацію:
(044) 392 45 18
E-mail:
info@intergal-bud.com.ua