Вигідна інвестиція

Придбати квартиру і заробити: «Інтергал-Буд» запрошує вигідно інвестувати у житловий комплекс бізнес-класу «Bолодимирський».

Забудовник пропонує ефективні шляхи вкладення та примноження накопичених коштів. Інвестиції в нерухомість можуть стати менш ризикованим, вигідним, актуальним рішенням серед безлічі доступних способів інвестування коштів (банківські депозити, пайові фонди, акції, облігації, форекс, накопичувальне страхування, золото та цінні метали).

Переваги такого роду інвестицій:

 • низький ризик втрати капіталу (за умови, що забудовник надійний);
 • висока ліквідність активу (у будь-який момент квартиру можна продати, подарувати, передати у спадок, здати в оренду);
 • прогнозована дохідність активу (вважається надійним інструментом для інвестування, оскільки ціна на нерухомість в новобудовах столиці стабільна або росте);
 • мінімум операційних витрат (інвестиції в нерухомість вимагають менше поточних витрат ніж інші види бізнесу);
 • висока надійність вкладень (вклад на депозит може постраждати в результаті фінансової кризи, банкрутства банку, девальвації тощо).

Для отримання гарантованого доходу від придбаної квартири можливі, як мінімум, два варіанти її використання. Перший – це отримання коштів від здачі квартири в оренду (оснащена технікою та меблями). Другий – купівля житла з вигідним перепродажем.

Здача нерухомості буде приносити стабільний дохід, незалежно від того як змінюються депозитні ставки в українських банках. Беззаперечною перевагою купівлі квартири для здачі в оренду є висока ліквідність житла, особливо в столиці. Адже, у будь-який момент власник може припинити здавати квартиру в оренду і продати її, виручивши істотно більшу суму за вкладену ним спочатку.

Житловий комплекс «Володимирський» - це однозначно відмінне вкладення власного бюджету як для проживання, так і в якості інвестиції. Його ціна по ринку є доступною у бізнес сегменті, а розташування, по праву, можна назвати вигідним.

Якщо говорити по переваги комплексу, то це:

 • статус та престиж;
 • будинок буде організований таким чином, щоб його могли відвідувати не тільки жителі, але й гості мешканців (наприклад ділова зустріч у кав’ярні чи курси у коворкінгу);
 • супер вигідне розташування - 1 хвилина до метро «Палац Україна», 5 хвилин до метро «Либідська», 7 хвилин до метро «Олімпійська», 10 хвилин до метро «Хрещатик»;
 • зручний під’їзд на власному авто, поруч зупинки наземного транспорту;
 • високий пасажиропотік;
 • оточення (у пішій доступності Національний палац мистецтв «Україна», Національний спортивний комплекс «Олімпійський», міні-ботанічний сад Парк ім. М. Заньковецької, ТРЦ «Ocean Plaza», центр сучасного мистецтва М17, а також школи, дитячі садки, банки, ресторани, магазини та маркети тощо).

Наші фахівці підготували орієнтовний прорахунок рентабельності та окупності вкладення у придбання нерухомості в житловому комплексі «Володимирський». Ваше вкладення повністю окупиться через 6-7 років. Це надзвичайно швидко для бізнес сегменту квартир, а також для нерухомості в цілому.

На сьогодні компанія "Інтергал-Буд" тільки в столиці та передмісті зводить 13 житлових комплексів, загальною площею 1 100 000 кв.м. У продажі квартири у комплексах різних класів, різних районів столиці, на різних стадіях будівництва.

Інвестувати гроші в нерухомість і отримати стабільний дохід в довгостроковій перспективі, безумовно, один з найефективніших шляхів збереження та примноження доходу.

Дізнатись ціну
Відділ продажу
Адреса:
м. Київ
Печерський р-н
вул. Старонаводницька, 16б
Графік роботи:
ПН-ПТ: 09:00 - 19:00
СБ-НД: 10:00 - 17:00
Запис на консультацію:
(044) 392 45 18
E-mail:
info@intergal-bud.com.ua