Про комплекс

З видом на культурну столицю

Жити вишукано: з однієї сторони - недалеко до ділового життя, з іншої – зовсім поруч з історичним центром Києва. Починаючи з четвертого поверху комплексу – квартири з терасами, площею 15 кв.м. Додатковий простір подарує не лише незабутні краєвиди на столицю, але й може бути оформлено як own garden (як варіант).

Наодинці з усіма

Унікальне розташування, соціальне середовище – все тут сприяє створенню клубної атмосфери і, водночас, робить проект особливим та усамітненим місцем всередині мегаполісу.

Виміри смаку

Фасади з граніту, елегантне центральне лобі, продумане оформлення місць загального користування та вхідних груп. «Володимирський» вирізняють лаконічні класичні  інтер’єри з сучасними мотивами у елементах та підходах. Ваш будинок завжди буде виглядати стильно та привабливо, незалежно від течій моди.

Якість життя

Комплекс повністю відповідає стандартам бізнес-класу. Якісні матеріалі, сучасні технології, новітні інженерні рішення – продумано все до дрібниць. В будинку є інтегрована система «smart home», яка завжди відправить Вам нагадування про оплату комунальних послуг та налаштує бажаний сценарій клімату та світла у вас вдома. Цілодобовий консьєрж-сервіс – перший помічник у доставці товарів, кореспонденції, елементарних замовленнях та зустрічі ваших гостей.

Дізнатись ціну
Відділ продажу
Адреса:
м. Київ
Печерський р-н
вул. Старонаводницька, 16б
Графік роботи:
ПН-ПТ: 09:00 - 19:00
СБ-НД: 10:00 - 17:00
Запис на консультацію:
(044) 392 45 18
E-mail:
info@intergal-bud.com.ua