Вибрати
квартиру
онлайн
камери
Акційні
пропозиції

ЖК «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ» – БУДУЄМО НАДІЙНО!

ЖК «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ» – БУДУЄМО НАДІЙНО!
16.08.2018
ЖК «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ» – БУДУЄМО НАДІЙНО! Якщо ви давно мрієте про престижне житло у самому центрі столиці – це житловий комплекс «Володимирский». Забудовник «Інтергал-Буд» продовжує активне будівництво будинку бізнес-класу. Станом на сьогодні, із 24 поверхів вже збудовано 18. Комплекс «Володимирский» розташований на перехресті вулиць Володимиро-Либідської та Антоновича. Із вікон майбутніх помешкань відкриватиметься мальовнича панорама на центр столиці, «Національний Палац України», Печерськ, стадіон «Олімпійський».

Будинок бізнес-класу ідеально поєднує у собі комфорт і затишок, респектабельність із зручністю. Оцінити усі переваги власника квартири у престижному комплексі, ергономічність планувань та якість будівництва можливо при відвідуванні демонстраційного поверху.ЖК «Володимирський» – це не тільки застосування сучасних технологій для будівництва комплексу, а й надійність та гарантія виконання робіт забудовником. Комплекс буде оснащений базовою системою «Розумний будинок», до якої увійде встановлення мережі інтелектуальних домофонів, вуличне відеоспостереження, система пожежної безпеки, облік споживання енергоресурсів та прокладено продуману кабельну систему. У самому будинку на перших трьох поверхах розташуються брендові бутіки, затишні кафе та кав’ярні, салони краси, спа та інші сфери послуг.

Щодо інфраструктури ЖК «Володимирський» – він оточений усім необхідним для життя сучасної ділової людини у мегаполісі: найпопулярніші vip-ресторани, найкращі торгові центри, бізнес-центри А-класу, салони краси, спорт-клуби преміум сегменту, банківські відділення. Неподалік знаходиться культурна спадщина Києва - Миколаївський костел, Національний палац «Україна» та Національний стадіон «Олімпійський».

Дорога до Хрещатика у вас займе близько 10 хвилин автомобілем. Ви максимально збережете свій час при виїзді за місто, у напрямку до аеропортів «Київ» (Жуляни) або «Бориспіль».
Житловий комплекс «Володимирський» - ваш комфорт і затишок у серці столиці!