Вибрати
квартиру
онлайн
камери
Акційні
пропозиції

Сучасні технології фасадів у стилі класики та art déco

Сучасні технології фасадів у стилі класики та art déco
23.03.2018
Сучасні технології фасадів у стилі класики та art déco Архітектура житлового комплексу «Володимирський» виконана у стилі art déco. Він зародився в 30-х роках ХХ ст. в країнах Західної Європи та Америки як нове уявлення про розкіш. Легкий, витончений, не завантажений зайвими деталями, – ось головні його принципи.
Зустріч сучасності та класики підкреслює відсутність занадто яскравих кольорів в оформленні комплексу, натомість, акценти робляться на розкішних та високоякісних матеріалах у поєднанні із сучасними технологіями та високою функціональністю.
Зовнішній витончений вигляд органічно доповнюють внутрішній комфорт та увага до дрібниць. Усім своїм виглядом житловий комплекс "Володимирський" символізує високий клас та стабільність.
Система вентильованого навісного фасаду з сучасним утеплювачем буде оздоблена декількома видами плитки, що імітуватимуть елітні породи каміння. На окремих контрастно-світлих плитках зовншніх стін будуть викарбувані візерунки, які підкреслять стиль будинку та його аристократизм.
Колони вхідної групи уособлюють надійність та велич опорних конструкцій, які притаманні класичному стилю.
На противагу їм світильники підібрані сучасні та лаконічні. Ввімкнені, вони додають візуальних ефектів фасаду будинку та підкреслюють контрастність поверхонь, яку утворює різноформатна плитка та способи її укладки.
Житловий будинок бізнес-класу, цілком досконалий як ззовні, так і внутрішньо, підкреслює відповідний статус його мешканців.
Чіткість ліній фасаду, лаконічність, віддзеркалення елементів, – які притаманні стилю арт деко, переплетені зі стриманою розкішшю класики – барельєфами, колонами, вінтажними візерунками.
Мереживо витіюватих форм продубльовано у декоративних кошиках для кондиціонерів, що дозволяє поєднати їх функціональність з естетичним виглядом фасаду.
Панорамні вікна з двокамерними склопакетами та фурнітурою з функцією мікропровітрювання відомої ТМ «Rehau» дозволять сповна насолодитися відблиском вранішнього сонця та вечірніх вогнів міста.
Чіткі лінії фасаду, м’які кольори, панорамні вікна, широке використання декоративних елементів фасаду, архітектурна підсвітка, презентабельна вхідна група, – все це вигідно відрізняє ЖК "Володимирський" серед інших житлових комплексів бізнес-класу.
Завітайте до нашого відділу продаж або подзвоніть за номером 044 220 10 22 і дізнайтеся детальну інформацію про умови придбання квартири в ЖК «Володимирський».

RC_Vladimirskiy_exterior1b-009.jpg  RC_Vladimirskiy_exterior2b.jpg