Вибрати
квартиру
онлайн
камери
Акційні
пропозиції

Система «Розумний дім» у ЖК «Володимирський»

Система «Розумний дім» у ЖК «Володимирський»
16.03.2018
Система «Розумний дім» у ЖК «Володимирський» Розумні будинки, як і більшість досягнень сучасного світу, з’явилися на сторінках фантастичних оповідань задовго до цифрової епохи. Матеріалізувалась ідея лише у ХХ столітті – після масштабного введення електрики в житлових будинках і розвитку інформаційних технологій. Перші «дротові» оселі були зведені американськими винахідниками-експериментаторами у 60-х роках, але з огляду на ті часи, вони мали суттєво обмеження.

Сам термін "розумний дім" був вигаданий Американською Асоціацією «Housebuilders» у 1984 році. Згідно їх визначенню, на відміну від звичайного, таке помешкання здатне було забезпечити ефективне використання всього простору квартири чи офісу.

В наступні десятиліття дистанційні інтелектуальні технології керування стали активно використовуватися при проектування сучасних помешкань.

programa-rozumniy-budinok-8.jpg

Компанія «Інтергал-Буд» у своєму житловому комплексі бізнес-класу «Володимирський» передбачила встановлення базової комплектації системи «розумний дім», яка в майбутньому дозволить власникам квартир встановити розширені функції «Smart home» за індивідуальними побажаннями.

Надійний забудовник при проектуванні будинку заклав такий стандартний пакет «Розумного дому»:
• контроль доступу до квартири;
• мережу інтелектуальних домофонів;
• вуличне відеоспостереження;
• кабельну систему;
• облік споживання енергоресурсів;
• систему пожежної безпеки.

Спеціальні датчики системи «розумний дім» надсилатимуть всю інформацію на мобільний додаток власника квартири. Таким чином, навіть за своєї відсутності господар зможе відслідковувати стан власного помешкання.

Наприклад, датчики руху, встановлені по всьому периметру квартири, зреагують на появу небажаних гостей, сповістять про це на мобільний та викличуть охорону. Зі смартфону можна керувати температурним режимом: повертаючись додому, можна вчасно зменшити чи збільшити температуру системи опалення чи підігріву підлоги для власного комфорту. В разі аварії водопроводу датчики дистанційного керування вимкнуть постачання води на кухні чи у ванній кімнаті.

Систему «розумний дім» легко пристосувати до потреб власника квартири та способу його життя, створивши сценарії для різних ситуацій. Наприклад, запрограмувати час вмикання та вимикання світла в квартирі. З системою «Smart home» більше не доведеться хвилюватися про зачинені двері, невимкнену праску чи інший надзвичайний випадок. Система автоматично контролює всі процеси і сповіщає власника про стан у квартирі.

Детальнішу інформацію про систему «розумний будинок», а також умови придбання квартири в житловому комплексі бізнес-класу «Володимирський» можна дізнатися в центральному відділі продаж «Інтергал-Буд» за тел.: 044 220 10 22