INTERGAL-BUD LAUNCHING APARTMENTS DECORATED IN PRIDBANNY WITH THE METHOD OF INVESTMENT

27/04/2021

Компанія «Інтергал-Буд» підтримує діяльність приватних інвесторів, які купують нерухомість з метою її подальшого перепродажу, й запропонувала їм лояльні умови на купівлю квадратних метрів та новий сервіс викупу квартир BUYBACK.

Лояльні умови з придбання квартир полягають у зменшеній ставці при оформленні переуступки:

•    Від 10 квартир — 1,5%

•    Від 5 до 10 квартир (включно) — 3%

•    До 5 квартир — 5% (стандартна ставка)

Кількість придбаних інвестором квартир розраховується сумарно за всіма житловими комплексами та будинками компанії. Враховуються квартири, які оформлені на родичів інвестора I та II ступеня споріднення. Розмір відсотка встановлюється за кількістю квартир, які були придбані на момент оформлення конкретного договору переуступки, накопичувальним підсумком.

Сервіс викупу квартир BUYBACK працює у двох варіантах:

1. Забудовник готовий самостійно викупити квартиру в інвестора, яка була придбана ним на стадії будівництва. Крайній термін викупу — за 6 місяців до дати, вказаної в ПДКП.

2. Забудовник бере на себе продаж квартир за погодженою з покупцем ціною. У цьому випадку вартість переуступки містить в собі розміщення рекламних оголошень. Додатково сплачується 1% за послуги відділу продажів. З інвестором підписують відповідний договір.

«Компанія «Інтергал-Буд» не лише дозволяє своїм покупцям скористатися послугами переуступки, в той час, як деякі забудовники такі послуги не надають, а й запропонувала їм покращений сервіс. Впевнена, що створені нами лояльні умови залучать ще більшу кількість інвесторів та дозволять їм організувати сучасний прибутковий бізнес. Оскільки банківські депозити сьогодні не приносять бажаного прибутку, позаяк банки значно знизили ставки, інвестиції у нерухомість залишаються чи не єдиним способом вигідного вкладення коштів» — прокоментувала запуск покращених умов Анна Лаєвська, комерційний директор компанії «Інтергал-Буд».

Other news

28/04/2021
Working hours of sales departments on holidays May 2021

Congratulations on the upcoming holidays and draw your attention to changes in the working hours of the company's sales department...

27/04/2021
INTERGAL-BUD LAUNCHING APARTMENTS DECORATED IN PRIDBANNY WITH THE METHOD OF INVESTMENT

Компанія «Інтергал-Буд» підтримує діяльність приватних інвесторів, які купують нерухомість з метою її подальшого перепрода...

01/03/2021
Pantries for things - more space for people!
A cozy and comfortable apartment is when there is a lot of free space, an...
              
Find out the price
Sales department
Address:
Kyiv
Pecherskyi district
street Staronavodnytska, 16b
Work schedule:
Mon-Fri: 09:00 - 19:00
Sat-Sun: 10:00 - 17:00
Recording for consultation:
(044) 392 45 18
E-mail:
info@intergal-bud.com.ua