Вибрати
квартиру
онлайн
камери
Акційні
пропозиції

Вигідна інвестиція

Придбати квартиру і заробити! «Інтергал-буд» пропонує вигідно інвестувати в житловий комплекс бізнес класу «Bолодимирський».

Компанія "Інтергал-Буд" пропонує ефективні шляхи збереження та примноження накопичених коштів. Інвестиції в нерухомість можуть стати актуальним рішенням цієї проблеми, про що свідчить декілька вагомих аргументів. Серед безлічі доступних способів інвестування коштів (банківські депозити, пайові фонди, акції, облігації, форекс, накопичувальне страхування, золото та дорогоцінні метали) найменш ризикованими і вигідними є вклади в нерухомість.


Переваги такого роду інвестицій:
 • низький ризик втрати капіталу (за умови, що забудовник надійний);
 • висока ліквідність активу (у будь-який момент квартиру можна продати, подарувати, передати у спадок, здати в оренду);
 • прогнозована доходність активу (вважається надійним інструментом для інвестування, оскільки ціна на нерухомість в новобудовах столиці або росте, або стабільна);
 • мінімум операційних витрат (інвестиції в нерухомість вимагають менше поточних витрат, ніж інші види бізнесу);
 • висока надійність вкладень (вклад на депозит може постраждати в результаті фінансової кризи, банкрутства банку, девальвації тощо).

Для отримання гарантованого доходу від придбаної квартири можливі, як мінімум, два варіанти її використання. Перший – це отримання коштів від здачі квартири в оренду, тоді вона має бути оснащена технікою і необхідними меблями. Другий – купівля житла з подальшим вигідним перепродажем.

Здача нерухомості приноситиме стабільний дохід незалежно від того, як міняються депозитні ставки в українських банках. Беззаперечною перевагою купівлі квартири для здачі в оренду є висока ліквідність самого житла, особливо в столичному регіоні. Адже у будь-який момент хазяїн може припинити здавати квартиру в оренду і продати її, виручивши істотно більшу суму, ніж була вкладена ним спочатку.

Житловий комплекс «Володимирський» - це однозначно правильне вкладання бюджету як для проживання так і в якості інвестиції. Його ціна по ринку є доступною у бізнес сегменті, а розташування, по праву, можна назвати вигідним.


Якщо говорити по переваги комплексу, то це:
 • статусний та престижний комплекс;
 • будинок буде організований таким чином, щоб його зможуть відвідувати не тільки жителі, але й гості мешканців (наприклад, на ділову зустріч у кав’ярні чи курси у коворкінгу на перших поверхах - ідеальне місце для сфери послуг поруч з домом);
 • супер вигідне розташування - 1 хвилина до метро «Палац Україна», 5 хвилин до метро «Либідська», 7 хвилин до метро «Олімпійська», 10 хвилин до метро «Хрещатик»;
 • зручний під’їзд на власному авто, поруч зупинки наземного транспорту;
 • високий пасажиропотік;
 • оточення: у пішій доступності Національний палац мистецтв «Україна», Національний спортивний комплекс «Олімпійський», міні-ботанічний сад Парк ім. М. Заньковецької, ТРЦ «Ocean Plaza», центр сучасного мистецтва М12, а також школи, дитячі садки, банки, ресторани, магазини та маркети тощо.

Наші спеціалісти підготували орієнтовний прорахунок рентабельності та окупаємості вкладення у придбання нерухомості в житловому комплексі «Володимирський». Ваше вкладення повністю окупється через 6-7 років. Це надзвичайно швидко для бізнес сегменту квартир, а також для нерухомості вцілому.

На даний час компанія "Інтергал-Буд" тільки в столиці і передмісті зводить 13 житлових комплексів загальною площею 1 100 000 кв.м. У продажу знаходяться квартири в різних районах столиці, на різних стадіях будівництва.

Вкласти гроші в квартиру і в такий спосіб отримувати стабільний доход в довгостроковій перспективі, безумовно, один з ефективний шляхів збереження коштів.